Candy Box 

Słodkie zaczarowanie wiosny.

A Ty? Masz już swoje dziewięć magicznych kostek?

Paleta połyskujących różów do twarzy „Candy Box”

Trzy sposoby na „Candy Box”!

Trzy wiosenne odsłony różów Artistry Signature Color

Shimmer Cubes & Shadows

Nowa, wiosenna kolekcja kolorowych kosmetyków do twarzy rozbudza zmysły! Paleta dziewięciu barw cieni do powiek oraz dziewięciu różów do twarzy rozjaśnia zimowe tchnienie marca 2018! Trwałe, połyskujące kostki podkreślają koloryt twarzy oraz nadają oczom olśniewający blask.

Shimmer Cubes

Śmiała, unikalna propozycja dla Fashionistek i Kolorowych Ptaków! Róż do twarzy w dziewięciu połyskujących odcieniach umożliwiający personalizację – wyjmujesz, mieszasz, przekładasz barwy zgodnie z upodobaniem każdego kolejnego dnia.

Artistry Signature Color

Kontynuując wieloletnią tradycję, Artistry po raz kolejny sięga po nowoczesne i uzupełniające się rozwiązanie – proponuje równoczesne podkreślenie konturów twarzy, jak również kształtów i wyrazistości oczu każdej z nas!

Gotowa na zabawę do sześcianu?

Wyłącznie w sklepie online!

Niech tegoroczna wiosna nabierze nowych barw! 

Ty i przygoda z Candy Box – czas – start!

Poniedziałek przypomina pierwszy pąk wiosennej róży. Wtorek to soczysta, kaszmirowa zapowiedź upalnego lata. Środa wzywa swym jaśniejącym, słonecznym muśnięciem. Czwartek roztacza wizję słodkich pomarańczy. Piątek podkreśla swój czar zdecydowaną nutą purpury. Sobota proponuje śmiały fiolet nocy. Niedziela zachęca do spaceru boso po ciepłym piasku nadmorskiej osady… To magiczna cyfra siedem. W Candy Box znajdziesz jeszcze dodatkowe trzy podstawowe kolory i niezliczoną wielokrotność kolejnych miksów – to coś więcej niż jeden, wyjątkowy tydzień z Twojego życia. Zabierz swój Candy Box na każdą wyprawę w jakiej planujesz udział w tym roku!

„Specjalnie zaprojektowane opakowanie różów pomoże Ci stworzyć oryginalny wizerunek. Używaj ich pojedynczo lub mieszaj odcienie ze sobą przy użyciu pędzla. Stwórz spersonalizowaną kolekcję kolorów za pomocą palety odcieni, które możesz dowolnie łączyć ze sobą! To wrażenia kolorystyczne, które wciągają!

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Paleta połyskujących różów do twarzy jest dostępna w ramach limitowanej Kolekcji ARTISTRY™ Candy Box”.

Podkreśl swój wizerunek nowym, rozświetlającym zestawem barwnych sześcianów. Zima nie oszczędzała Twojej twarzy, w wyniku czego jest teraz przesuszona, szara i zmęczona. Dodaj sobie natychmiastowego blasku różem w dziewięciu unikalnych kolorach!

Produkt odpowiedni do każdego rodzaju skóry, testowany alergologicznie i dermatologicznie. Bezzapachowy, nieuczulający.

Łap okazję! Korzystaj z limitowanej edycji połyskujących, rozświetlających różów do twarzy i kreuj swój unikalny wygląd każdego dnia na nowo!

Joanna K. Pastuszak

Właścicielka marki Joanna Si!

Napisz do mnie wiadomość. Pomogę Ci go zdobyć.

11 + 14 =