Jesteś tutaj pierwszy raz?

Przeczytaj w skrócie czym się zajmuję i jak mogę Ci (możemy sobie) pomóc.

Na stronie „Joanna Si! dziewczyna z dronem” dzielę się swoją wiedzą z zakresu pilotowania dronem, jak najlepszego wykorzystywania możliwości sprzętu jakim dysponuję, również znanych mi nowinek w tej branży. Jednak nadrzędnym celem jest dla mnie edukacja i zachęcenie Ciebie do rozpoczęcia swojej przygody z własnym BSP, lub jeszcze lepiej – do zawodowego rozwoju z wykorzystaniem tej nowej technologii.

A może szukasz pomocy w rozgryzieniu swojego drona (o co mu chodzi?!) lub nie do końca wiesz jak najlepiej wykorzystywać wszystkie opcje jakie daje Ci jego wnętrze? Mam nadzieję, że i w tym przypadku znajdziesz u mnie coś dla siebie. Jeśli brakuje Ci wiedzy w jakimś zakresie – pisz śmiało na moją skrzynkę mailową. Wspólnymi siłami na pewno stworzymy coś ciekawego!

Od czego zacząć „dronowanie”?

Zanim zdecydujesz się na zakup swojego BSP (tak to brzmi profesjonalnie), odpowiedz sobie na pytanie, jakie zadania będziesz nim wykonywać. Od tego zależeć będzie dobór parametrów drona, jego waga, prędkość, kamera etc.

Profesjonalnie czy rozrywkowo?

Pytanie to możesz zadać sobie zamiennie z pierwszym. Nie mniej – jest ono bardzo ważne. Od tego, czy chcesz sprzedawać swoje usługi zależeć będzie czy potrzebujesz zdobyć swoje świadectwo kwalifikacji lotów BSP, czy też nie jest ono solennie wymagane.

7 dni na „ugryzienie” tematu

To moja propozycja darmowego mailowego kursu pomocne w podjęciu decyzji, czy rzeczywiście potrzebujesz do swojej pracy drona, i jaką wiedzę musisz mieć zanim zaczniesz z nim pracę.

  • Wiedza praktyczna
  • Wygoda nauki
  • Propozycja wartości

Nowości w branży?

W części blogowej opisuję nowości z obszaru BSP, pracy UAVO na całym świecie i własnej, dzięki czemu zawsze masz wgląd do najbardziej gorących tematów i rozwiązań implementowanych na całym świecie!

Na swoim blogu dzielę się także swoimi opiniami na temat trudności i ułatwień pracy z poszczególnymi modelami BSP, terenu i poszczególnych zleceń, przez co sama decydujesz, czy Ty również chcesz wejść w tę branżę ze swoim zapałem!

Moje wybrane realizacje

Przedstawiam Ci cztery wybrane realizacje. Ich wybór zależał od specyfiki zlecania, dzięki czemu masz przekrój bogactwa wykonywanej z BSP pracy.

Modowe sesje zdjęciowe

Nadzór inwestorski

Fotografia plenerowa

Misja dla bezpieczeństwa. Poszukiwanie

Lokalizacja

Małopolska, Pomorze, Śląsk

pozostałe miejsca po uzgodnieniu

Kontakt

si@joannasi.pl

On line

P – P : 10 – 17

S : 10 – 14

N : Odpoczywam (czytaj: fotografuję dla siebie)