Na polskim rynku pojawiła się nowa oferta szkoleń w modelu online. Sprawdź, czym zajmuje się „Joanna migiem” i dla kogo dedykowane są jej kursy.

na początku był PJM

Marka „Joanna migiem” to nowoczesne spojrzenie na naukę drogą e-learningu. Odpowiada na potrzeby klientów, którzy z uwagi na brak odpowiedniego czasu, możliwości komunikacyjnych czy innych organizacyjnych przyczyn wybierają metodę nauki przez internet.

Obecnie „Joanna migiem” oferuje swój pierwszy kurs dedykowany rodzicom i osobom zaprzyjaźnionym z Głuchymi w zakresie nauki PJM na poziomie podstawowym. „KURS POLSKIEGO JĘZYKA MIGOWEGO DLA RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ” to treść, która odpowiada osobom uczącym się na podstawowe zagadnienia poruszane każdego dnia. To ponad dwadzieścia lekcji uporządkowanych w logiczny ciąg, motywujących do pogłębiania swojej wiedzy i praktycznego ćwiczenia nabytych umiejętności.

W pakiecie szkoleniowym znajdują się edukacyjne moduły, filmy motywacyjne i psychologiczne, video z zakresu kultury Głuchych, pdf-y i linki do tematycznych artykułów.

„KURS POLSKIEGO JĘZYKA MIGOWEGO DLA RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ” to innowacyjne rozwiązanie oferujące naukę w nowoczesny sposób, interaktywne konsultacje, wsparcie tutora i komentarze poprawiające warsztat nauki języka migowego. To przede wszystkim odpowiedź za zapotrzebowanie rodziców na nauczenie się języka swoich niesłyszących dzieci. To podstawowa szansa na wzajemną komunikację, poznanie się i rozwijanie rodzinnej więzi.

druga gałąź – WordPress

Prócz nauki PJM, „Joanna migiem” to marka zajmująca się tworzeniem prostych i bezpiecznych stron www w oparciu o CMS WordPress. Odwołując się do hasła marki „migiem”, zlecając stworzenie swojej strony zgodnie w uzgodnionymi wytycznymi, możesz liczyć na jej stworzenie w bardzo krótkim czasie, bowiem przyjmując zlecenia, firma umawia się z Tobą, że w danym okresie pracuje tylko nad Twoim zleceniem.

Strony www przygotowane przez „Joannę migiem” mają miesięczną gwarancję opieki technicznej, oznaczającej, że Twoja strona jest wolna od wirusów i innych zagrożeń niszczących jej treść i strukturę. Opierając się na nowoczesnych rozwiązaniach, „Joanna migiem” tworzy swoje strony na płatnych, bezpiecznych i podlegających aktualizacjom motywach, zbierających najwyższe noty konsumenckie. Zlecając tej marce wykonanie swojej strony, masz gwarancję, że zostałą wykonana w standardzie, który w najbliższych latach nie sprawi Ci większych problemów, a zastosowane rozwiązania pomogą optymalizować treści zarządzać treścią.

last but not least – dziennikarstwo zaangażowane społecznie

Pracując przez wiele lat w branży medialnej, Joanna migiem zdecydowała, że czas na własną platformę komunikacyjną. Tworzy więc treści w oparciu o współpracę z marką „Joanna Si!”, dedykowaną przede wszystkim:

  • rodzicom Głuchych dzieci
  • dzieciom Głuchych rodziców
  • przyjaciołom osób Głuchych
  • pracownikom różnorodnych branż mających bezpośredni kontakt z Głuchymi
  • rodzicom dzieci z trudnościami przystosowawczymi i niepełnosprawnymi
  • rodzicom szukającym wiarygodnych informacji i wsparcia w zakresie psychologii
  • osobom potrzebującym wzmocnienia w chwili spadku nastroju wywołanego trudnymi zdarzeniami w swoim życiu (utrata bliskiej osoby, utrata pracy, przyjaźni etc.)

Tematyka artykułów, jakimi zajmuje się marka „Joanna migiem” oscylują wokół potrzeb osób z niepełnosprawnością, ich najbliższych oraz wszystkich tych, którzy chcą pomagać w/w grupom.

KURS PJM DLA RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ

 

fot. Unsplash