Kilka tygodni temu wydarzył się wypadek – Anna straciła dłoń. Przyjaciele stworzyli grupę wsparcia na facebooku „Pomoc dla Ani”, gdzie można licytować przedmioty, usługi, z których dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację Anny.

Joanna migiem 

Bliźniacza marka Joanny Si!, czyli Joanna migiem zgłosiła swój udział w akcji pomocy Annie. Co oferuje? To, z czego jest znana – miganie. Poddany licytacji kurs online Polskiego Języka Migowego pozwoli zwycięzcy na odbycie 366-dniowej przygody w nieznanym dotąd świecie.

W Polsce, jest to prawdopodobnie pierwszy kurs nauki online PJM. Dzięki nauce przez internet, zyskujesz wiele wartości, z których na pierwszy rzut oka nie zdajesz sobie sprawy.

  1. Czas. Biorąc udział w kursie online nie tracisz swoich cennych sekund, minut i godzin na oczekiwanie na przystanku na busa, na znalezienie miejsca parkingowego, na rozpoczęcie kursu, jeśli jesteś przed czasem w sali wykładowej. Nie tracisz go także jeśli jesteś już na miejscu kursu, i w ostatniej chwili okaże się, że wykładowca zachorował lub sprawy niecierpiące zwłoki skutecznie go zatrzymały.
  2. Niezależność. Uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz. Jesteś niezależny od miejsca, czasu i nastroju wykładowcy.
  3. Odpowiedzialność. Skoro już masz dostęp do kursu, oznacza to, że ciężko zarobione pieniądze zostały wydane, dobrze byłoby zatem sprawdzić, co też w sobie ma ten kurs online. Nikt nie pilnuje Twojego zaangażowania w naukę (pamiętasz, że w szkole serdecznie nienawidziłeś tego, że nauczyciel czegoś od Ciebie wymagał?), jesteś sam odpowiedzialny za efekty swojej pracy. Na tym właśnie polega dobra organizacja pracy – sam jesteś sobie sterem, żeglarzem, okrętem!
  4. Wiedza. Kiedy wreszcie rozpoczynasz systematyczną naukę, każdego dnia zyskujesz merytoryczną wiedzę, która jest przydatna w kontakcie z osobami Głuchymi.
  5. …. Ale ja nie mam kontaktu z Głuchymi…. W takim razie poszukaj go! Znajomość PJM-u na rynku pracy jest coraz lepiej postrzegana. Wkrótce, w poszczególnych branżach, jak np. bankowość, prawo, szkolnictwo, kosmetyka, kultura będzie bardzo wysoce cenioną umiejętnością pracowniczą.
  6. Zaufaj mi, migiem. Zauważyłeś, że już nie tylko programy religijne mają napisy lub lektora języka migowego w kącie ekranu? Głusi skutecznie wkraczają w świat osób słyszących. Od kilku tygodni TVP 1 nadaje serial, gdzie jedną z bohaterek jest głucha aktorka, modelka Iwona Cichosz. Jest to doskonała wiadomość nie tylko dla Głuchych, którzy chcą wiedzieć (i mają do tego pełne prawo!), co dzieje się w Polsce i na świecie, czym stoi obecna kultura, ale jest to też świetna wiadomość dla osób słyszących – wreszcie mogą poznać kulturę osób Głuchych z pierwszej ręki!

jak zdobyć dostęp do kursu online PJM

Przez najbliższe siedem dni istnieją dwie ścieżki uzyskania dostępu do kursu. Pierwszy, tradycyjny – kupujesz dostęp do kursu przez stronę joannamigiem.pl. Drugi – ważniejszy w obecnej chwili – bierzesz udział w licytacji na facebookowej grupie „Pomoc dla Ani”. W drugiej opcji, ścieżka wygląda następująco:

Krok # 1 – dołączasz do grupy „Pomoc dla Ani”

Krok #2 – wyszukujesz licytację kursu online „PJM dla Rodziców i Przyjaciół”

Krok #3 – podajesz kwotę jaką chcesz wpłacić na konto dedykowane Annie. Jeśli ktoś chce przelicytować Twoją propozycję, co robisz? Dajesz więcej!

krok # 4 – ostatniego dnia licytacji (14 marca), ok. godz. 22:00 monitorujesz sytuację, czy aby Twoja oferta jest tą, która zwycięża w licytacji. Jeśli nie – dorzucasz chociaż 1 zł więcej od ostatniej oferty. Kiedy zwyciężasz, przelewasz zaoferowaną kwotę na podany numer konta. Joanna migiem otrzymuje wiadomość, że jesteś zwycięzcą i jako pierwszej osobie przysługuje Ci dostęp do pierwszej edycji jej kursu PJM online.

krok # 5 – Joanna migiem migiem gratuluje Ci udziału w kursie, dostajesz od niej bonus w postaci merytorycznej konsultacji online w zakresie PJM na poziomie A1

Uwaga! Bonusy!!!

W grupie siła! Jeśli jesteś zwycięzcą licytacji, dostajesz od Joanny migiem miesiąc czasu na skompletowanie zespołu minimum pięciu osób, które na hasło „Akcja-Licytacja” dostają 40% zniżki na zakup kursu dla Rodziców i Przyjaciół! To dobra okazja do tego, aby wspólnie sobie pomóc, zdobyć nowe moce, no i wspierać się przez całe 366 dni w nauce języka migowego.

Bonus drugi, to wspomniana wcześniej możliwość uzyskania od Joanny migiem konsultacji online lub osobistej, w uzgodnionej lokalizacji. Opcja ta dostępna będzie w pakiecie rozbudowanym, VIP-owskim, dlatego warto wziąć udział w licytacji dla Anny i zdobyć te prezenty od razu!

Pamiętaj – biorąc udział w licytacji, walczysz o dostęp do kursu online na poziomie A1 Polskiego Języka Migowego. Dowiedz się więcej szczegółów na bezpośredniej stronie kursu: www.joannamigiem.pl. Masz pytania? Na końcu strony jest formularz kontaktowy – pisz do Joanny! Cały dochód z licytacji wpłacany jest na konto Anny – nikt inny nie dostaje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Doceń ofiarodawców, doceń też tych, którzy już zwyciężyli poszczególne licytacje. Chcesz pomóc, ale nie potrzebujesz uczyć się języka migowego? Licytuj inne oferty. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a Anna na długi czas będzie mieć zasoby, aby poddawać się rehabilitacji!

Zachęcamy Cię – zrób to migiem!