Prowadzę swój biznes online, uczę PJM, pomagam osobom, które czują, że ich życie może być lepsze, bardziej samodzielne, niezależne finansowo. Uczę mówić życiu „Si!”.

A Ty? Mówisz sobie „Si!”?

Moje specjalizacje

Codzienne mówienie sobie „Si!”

Beauty & Wellness

Buduję internetowy biznes oparty o grupy klientów będących swoimi własnymi sprzedawcami. Produkty mieszczą się w sektorach kosmetyków serii prestige, naturalnych suplementów diety oraz wyposażenia domu pomagającego utrzymać zdrowe powietrze i wodę. Inspirujące, prawda? Też chcesz zbudować swoją niezależność finansową? Na końcu strony jest formularz kontaktowy, pisz śmiało!

Kursy online

Uczę PJM na poziomie A1 i A2, a moja oferta kierowana jest przede wszystkim do Rodziców i Przyjaciół osób Głuchych. Jednak kursantem online może zostać każdy, kto ma potrzebę poznać Polski Język Migowy. Zapraszam do kontaktu!

Selfie Storytelling

Osobom, które boją się zmian lub nie wiedzą, że MOGĄ coś zmienić w swoim życiu, pomagam „opowiadać” samych siebie. Złe doświadczenia z przeszłości, bieżące trudności pomagam wykorzystać do zbudowania dobrego jutra, m.in. przez motywowanie do prowadzenia własnego biznesu, dbania o siebie i pozytywne relacje społeczne. Innymi słowy – pomagam rozkwitać!

To Ty decydujesz, jak wygląda Twoje „Si!”

Odbierz zniżkę na natychmiastowe zbudowanie siebie!

100% off

Spraw sobie życie z Twoich marzeń.

Dodatkowe zalety pracy w stylu „Si!”

Joanna „Si!” to marka, która ma za zadanie pomóc w podejmowaniu decyzji o nowych wyzwaniach i budowaniu siebie. To mnóstwo motywacji, wsparcia, życzliwości i realnego zaangażowania redaktorów w poruszane na stronie treści. Wszystko to ma wspierać Rodziców chorych dzieci, osoby z małym poczuciem pewności siebie, brakiem wiary w sukces, potrzebujących wzmocnienia podczas terapii do odpowiedzenia sobie na pytania o swoje marzenia, szacunek do swoich pragnień i gotowość do „opowiedzenia siebie” na nowo.

Chcę samodzielności

Masz mnóstwo obowiązków i coraz gorsze samopoczucie, bo wydaje Ci się, że życie nie jest w stanie zaoferować Ci niczego więcej? Hola, hola.. Moment… Dlaczego to życie ma Ci coś oferować? Dlaczego samodzielnie nie zaczniesz go zmieniać? Nie wiesz jak?

Mam Głuche dziecko

Diagnoza Cię przerosła? Niestety, nie zmienisz jej. Ale kto powiedział, że nigdy nie porozmawiasz ze swoim dzieckiem? Naucz się PJM, komunikuj się z Głuchymi, pomagaj im i wspieraj innych rodziców, którzy sparaliżowani diagnozą boją się przyszłości.

Nie mam siły

Trudno jest podjąć decyzję o terapii. Jednak kiedy życie wydaje się być nie do zniesienia, trzeba podjąć radykalne kroki i zawalczyć o siebie. Bo dopóki żyjesz, możesz coś zmienić.

Marka „Joanna Si!” powstała po to, aby pomóc Ci samodzielnie i codziennie podejmować decyzje, które zbliżają Cię do upatrzonego celu. Tak, Twoje marzenie może być zrealizowane, ale tylko wtedy, kiedy ze sfery „może” przejdzie do sfery „kiedy”. Wyznacz swój cel, określ datę realizacji i zabieramy się do działania! Si! To jest możliwe!

Moim celem jest pomóc Ci w zbudowaniu biznesu opartego o sieć internetową oraz wzmocnienie Twojego poczucia odwagi. W modelu biznesowym jako grupę klientów – czytelników wybrałam osoby, Którym – Się – Nie – Chce, nie mają motywacji, nie wiedzą jak zmienić coś w swoim życiu. Są rozgoryczeni dotychczasowymi porażkami, samotnością, brakiem trwałych relacji, trudnościami w wychowywaniu dzieci, zwłaszcza chorych i wymagających stałej opieki. Osoby te są pozbawione wsparcia otoczenia, w wyniku trudnych doświadczeń wydaje im się, że nigdy nie osiągną sukcesu, że odium traum z przeszłości zamyka im drogę do samodzielności, powodzenia w biznesie, szacunku i radości, przed odczuwaniem której konsekwentnie uciekają.

To właśnie Was, rodziców dzieci chorych, osoby z syndromami DDA lub innymi problemami adaptacyjnymi zachęcam do czytania i kreowania sobie w wyobraźni, a potem w rzeczywistości, stabilnego biznesu. Da się to zrobić! Jak? Czytajcie i dzielcie się tą wiedzą ze sobą. Tylko pamiętajcie o wytrwałości. Na początek wystarczy ten jeden warunek.

Jako przedsiębiorca, buduję swój biznes w oparciu o elementy CSR, dlatego chcę dzielić się swoim doświadczeniem z tymi, którzy pozbawieni wsparcia i wiary w sukces, nie mają dzisiaj odwagi pomyśleć, że sami mogą stworzyć sobie wspaniałą przyszłość oraz, że nie muszą czekać na niczyje pozwolenie.

Jak zatem sama dbam o swoje życie w stylu „Si!”? Szanuję swoje pragnienia, dostarczam sobie pracę, pokonuję swoje ograniczenia, rozwijam zainteresowania, buduję stabilność mojego biznesu. Dbam o swoje jutro już dzisiaj. Zachęcam do tego i Ciebie!

Zapraszam Cię do spojrzenia na swoje życie z dystansu, do zobaczenia siebie oczami innych ludzi. Jeśli masz kogoś zaufanego, zapytaj o to, dlaczego Cię ceni. Pozwól wybrzmieć pozytywnym emocjom. Buduj siebie. Zacznij mówić do siebie każdego dnia „Si!, to będzie wyjątkowy dzień!”. Życzę Ci tego z całego serca.

Joanna K. Pastuszak

Właścicielka marki Joanna Si!

Twoja biografia jest jak bukiet

Zdecyduj, które wybierasz kwiaty. Przyozdób je w swój własny, unikalny sposób.

7 + 10 =