Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/wp/domains/joannasi.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/wp/domains/joannasi.pl/public_html/wp-content/themes/Extra/includes/builder/functions.php on line 6131
O mnie | Joanna Si! Dziewczyna z dronem

O mnie

O sobie samej

Licencjonowany operator BVLOS, propagatorka wykorzystywania BSP w zarządzaniu kryzysowym, edukatorka w zakresie popularyzacji Polskiego Języka Migowego wśród osób słyszących, ambasadorka programu UgCS w Polsce, właścicielka marek Joanna migiem i Joanna Si!
5 przykładów na wykorzystanie programu UgCS w sztukach wizualnych

Dlaczego jestem operatorem BSP? I dlaczego bycie UAVO jest dobre dla kobiet?

Kompetencje operatorów BSP znajdują szerokie zastosowanie, począwszy od branży artystycznej, badawczej, po wymagające dużego zaangażowania misje lotnicze w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Co osobiście dla mnie jest najważniejsze w tej pracy? Dwie rzeczy: 1) steruję dronem w miejscach trudno dostępnych dla ludzi, zbierając materiał potrzebny do wykonania konkretnego zadania, 2) fotografując z wysokości, tworzę sztukę współczesną.

Które kobiece umiejętności sprawiają, że wykonywanie lotów dronem jest dla nas dobrą pracą? Są nimi przede wszystkim wielozadaniowość, skrupulatność i skoncentrowanie na zadaniu.

Mam licencję UAVO. Co to oznacza?

Jako licencjonowany operator drona, mam o wiele więcej możliwości działania niż latając bez dokumentów. Mogę legalnie wykonywać swoją pracę, współpracować z każdym kto potrzebuje profesjonalisty w zakresie fotografii lub filmów z wysokości. W swojej lokalnej społeczności wspieram środowiska dbające o bezpieczeństwo, dysponuję infrastrukturą konieczną do szybkiego reagowania na nagłe wydarzenia. Bez odpowiedniego kursu, egzaminu, a w konsekwencji uzyskanej licencji wykonywania lotów BSP, nie mogłabym swojej pracy traktować poważnie, jedynie jako niezobowiązujące hobby. To nigdy mi nie opowiadało. Lubię działać z odpowiednim rozmachem. Jestem UAVO BVLOS.

Obecność w branży

Odwiedzonych lokalizacji z dronem

Loty w godzinach

Ilość wykonanych fotografii

Dlaczego dzielę się swoją pracą w sieci?

W branży licencjonowanych operatorów UAV jest niewiele kobiet. Powszechnie uważa się, że nowe technologie „nie są dla kobiet”, że są zbyt precyzyjne i skomplikowane. Ponadto, finansowy próg wejścia jest dość wysoki (prócz drona, należy opłacić kurs i egzamin). Dodatkowo, wykonywane dronem zadania mają miejsce w przyrodzie, co nie zawsze jest przyjemne.

Mimo tego uważam, że wśród operatorów dronów kobiety mogą radzić sobie równie dobrze jak mężczyźni. To precyzyjna, ale i bardzo kreatywna praca. Lubisz fotografować? Jesteś operatorem drona podczas imprez (ślubów, koncertów). Lubisz sztuki wizualne? Za pomocą programów sterowania tworzysz konstrukcje przestrzenne zastępujące fajerwerki. Itd., itd. Swoją pracą dzielę się z Wami, bo sprawia mi to wiele satysfakcji i mam przekonanie, że wiele z Was może podobnie do mnie, odnaleźć swoje miejsce właśnie w tej branży.

Teeeest

Most Popular Posts Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud How to Travel Anywhere in the World For Only $30 a Day 10 Tips for Solo Travellers 8...

Moje trzy wskazówki na dobre technicznie fotografie z drona

  1. Filtr
  2. HDR
  3. Kompozycja

Moje najbliższe wyprawy

Lubię pracować w biurze, ale nie mniej cieszą mnie wyjazdy fotograficzne. Sprawdź gdzie możemy spotkać w najbliższym czasie.

Polska
Brusy

Włochy
Rzym

Polska
Częstochowa

To pomaga mi w pracy

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Moje 10 lokalizacji, które chcę mieć w swoim portfolio

1. Lorem Ipsum Dolor

Donec rutrum congue leo eget malesuada. Donec sollicitudin molestie malesuada. Vivamus suscipit tortor eget felis

2. Vestibulum ante ipsum

Donec rutrum congue leo eget malesuada. Donec sollicitudin molestie malesuada. Vivamus suscipit tortor eget felis

3. Amet Sit Consecteture

Donec rutrum congue leo eget malesuada. Donec sollicitudin molestie malesuada. Vivamus suscipit tortor eget felis

Galeria wypraw

Znajdziesz tu moje komercyjne i prywatne fotografie. Nie tylko lotnicze!

Najnowsze posty

Patrzymy na świat z lotu drona