wywiad

Już zawsze będziesz TinyTattoo!

Wywiad z Patrycją Ulewską i Klaudią Wawrzyniak – twórczyniami konceptu i marki modowej TinyTattoo. 

To, że zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia, to pewne. Wiedzą o tym. Tak bardzo podziwiam ich przyjaźń. Dzięki doświadczeniu ich relacji, czuję, że znów jestem gotowa na zalezienie swojej drugiej, przyjacielskiej połówki.

Hej, może to właśnie Ty nią jesteś? Nie będę nic podpowiadać, jeśli rzeczywiście jesteś moją przyjacielską połówką, wiesz co zrobić 😉 . 

TinyTattoo – siła szczerości 

Patrycja i Klaudia, przyjaciółki i partnerki biznesowe dzielą się z nami w FKN swoimi wskazówkami, jak być szczęśliwą i niezależną, wspólnie i osobno. Są twórczyniami marki modowej opartej o etyczne praktyki produkcji ubrań w Kwidzynie! Tak, swoje centrum świata zorganizowały prawie na końcu Polski, nie w Warszawie. Da się?

To, co jest najważniejsze w tej historii to szczerość jaką dziewczyny się obdarzają. Ich przyjaźń jest już pełnoletnia, wiedzą co oznacza odpowiedzialność za siebie, wsparcie, wartość danego słowa.

Tak bardzo zazdroszczę wszystkim, którzy będą po raz pierwszy czytać ten wywiad. Ciekawa jestem emocji jakie będą Wam towarzyszyć. Rozmawiałam z dziewczynami nie tylko o biznesie, ale też o tematach bazowych, jak miłość i siła płynąca z własnego ciała. To fenomenalne, jakich odkryć możesz w sobie dokonać zostając mamą.

czerń i biel 

Zostałam klientką TinyTattoo. W dodatku – zadowoloną klientką. Odpowiadają mi ich pomysły ubrań w stylu casual z detalami, które “robią różnicę”. Przewidywałam to, ale nie chciałam zrobić kroku wstecz. Potwierdziło się – kiedy już raz pozwolisz się ubrać Klaudii i Patrycji, już na zawsze mentalnie pozostaniesz częścią TinyTattoo! Jak tatuaż, który zdobi ich każdy model odzieży.

Czerń i biel, jak jing i jang, dzień i noc, Patrycja i Klaudia, klasyka i elegancja. To podstawowe skojarzenia, jakie mam po spotkaniu z dziewczynami. W życiu musi być balans wszystkiego – stonowana Klaudia i głośna Patrycja, artystyczna Patrycja i matematyczna Klaudia – tak właśnie układa się nasza biografia. Jest w niej wszystko co ważne, co dodaje smaku i pcha nas do przodu. Czy czujecie w tym radość z życia?


5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments