trening K&M

Kompetencje dzisiaj 

Autorka: Joanna P. Cybulska 

Celem treningu jest zwrócenie Twojej uwagi na kompetencje jakie masz i możesz z powodzeniem wykorzystać w swojej pracy marzeń. 

Pomoże Ci on też w poprawie swojego stylu myślenia, w którym to … zawarty jest kod niepowodzeń i sukcesów. 

Zaczynamy Trening! 

Mam dzisiaj dla Ciebie nagranie do przesłuchania którego Cię zapraszam. Mówię w nim o kompetencjach. 

Nie wiem, w jakim zawodowym punkcie obecnie jesteś. Być może znasz siebie dobrze, być może masz w swojej głowie chaos. Daj sobie możliwość, aby spojrzeć na siebie “chłodnym wzrokiem”. 

Prześledź dokładnie, jak DZISIAJ wygląda Twoje CV. Jakimi kompetencjami dysponujesz, jakie kompetencje masz, i świadomie z nich nie korzystasz. To ważna wiedza, której uporządkowanie pomoże Ci jutro podjąć konkrente kroki w kierunku pracy marzeń. 

Być może jesteś świetnie wykształconą specjalistką, skończyłaś więcej niż jedne studia i brałaś udział w wielu kursach doskonalących. Spisz wszystkie swoje kompetencje i umiejętności (różnicę między obydwoma wyszczególniam w nagraniu). To kluczowy moment do tego, aby określić swoją ścieżkę zawodową w przyszłości. 

Jeśli zaś jesteś osobą ze skromnym wykształceniem, nie ukończyłaś studiów ani żadnych znaczących kursów, nie dawaj sobie taryfy ulgowej – wypisz wszystko, co umiesz. Pamiętaj, że to co umiesz Ty, może być pomocne dla kogoś innego, można to w efekcie zmonetyzować. 

Wszystko, co umiesz jest ważne. 

DZIEŃ 1. KOMPETENCJE

Powyżej znajduje się nagranie dzisiejszego odcinka o kompetencjach. Przesłuchaj go, a następnie zapoznaj się z ćwiczeniem zamieszczonym w PDFie. 

TRENING KOMPETENCJI I MINDSETU – DZIEŃ 1 PDF 

 

Powodzenia! 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments