wywiad

Anna Maruszeczko i ja, czyli … nauka profesjonalizmu. 

Wywiad z Anną Maruszeczko, dziennikarką. 

Najbardziej odpoczywam, kiedy …. zdobywam nową wiedzę. Po prsotu – uczę się. Tak mam. Muszę nieustannie przyswajać nową wiedzę. 

To własnie dlatego sprawiłam sobie prezent i zaangażowałam w działanie Fundacji Kobieta Niezależna, w której mogę realizować swoje marzenia i … uczyć się. Od kogo? Od profesjonalistek. 

Zobacz, czego nauczyłam się od Anny Maruszeczko. 

Dziennikarstwo to fascynująca profesja. Rozważałam ją jako swoją karierę zawodową. Wolałam jednak dział dziennikarstwa wojennego. Jako, że nie miałam w sobie aż tyle woli walki o ten zawód (wtedy, bo obecnie nie wykluczam tego, że taki pomysł na moje późniejsze lata jeszcze wróci!), wybrałam inny profil mojego “terminowania” w branży dziennikarskiej. 

Po latach, wracam w pewnym stopniu do swoich marzeń spotykania się i rozmawiania z fascynującymi ludźmi. Jest to o tyle piękne doświadczenie, o ile mogę w jego ramach realizować swoje marzenia. 

A jest nim np. możliwość poznawania ludzi, którzy inspirują, są podziwiani przeze mnie. 

Zawsze lubiłam uczyć się przede wszystkim od praktyków. Od jakiegoś czasu mam możliwość uczenia się dziennikarstwa od właśnie takich osób. Mogę podpatrywać ich pracę, zadawać pytania. Jedną z osób, której pracę podziwiam i czerpię z niej energię to Anna Maruszeczko, wspaniała i doświadczona profesjonalistka. 

Dzisiaj nie zdradzę Ci szczegółów, czego uczę się od Anny, ale zdradzę Ci inny sekret – już w krótce ukaże się mój wywiad z Anną przeprowadzony dla Fundacji Kobieta Niezależna. Rozmawiałyśmy nie tylko o kobiecej niezależności. O czym jeszcze? Przeczytaj artykuł. Link do wywiadu zamieszczę w najbliższych dniach. 

 

Zachęcam Cię do poznania wszystkich rozmów, jakie przeprowadziłam dla Fundacji. Oto ich pełne zestawienie za cały zeszły rok: 

GRUDZIEŃ (20) – rozmowa z Patrycją Cierocką Szumichorą – dyrektor kreatywną domu mody Patrizia Aryton

STYCZEŃ (21) – rozmowa z Iwoną Guzowską – polską multimedalistką w boksie i kick boxingu, mistrzynią świata we wspomnianych dyscyplinach

LUTY (21) – rozmowa z Izą Dejdą – petardą internetu, autorką Akademii Zdrowia i propagatorką kobiecych zdrowotnych metamorfoz

MARZEC (21) – rozmową z Magdaleną Sokołowską-Leger – coachem, mediatorką, specjalistką komunikacji metodą NVC, właścicielką marki “Meliores” 

KWIECIEŃ (21) – rozmowa z Magdaleną Walkiewicz – krakowską prawniczką i propagatorką znajomości prawa dla każdego

MAJ (21) – rozmowa z Anetą Stępień – żoną weterana i współtwórczyni inicjatywy wsparcia kobiet – żon weteranów

CZERWIEC (21) – rozmowa z Anna Kupisz-Cichosz – polską przedsiębiorczynią i edukatorką w zakresie budowania struktur firm

LIPIEC (21) – rozmowa z Dorotą Deląg – aktorką i trenerką wystąpień publicznych 

SIERPIEŃ (21) – rozmowa z Patrycją Ulewską i Klaudią Wawrzyńską – biznesowymi partnerkami w odzieżowej marce TinyTattoo

WRZESIEŃ (21) – rozmowa z Kamilą Kozioł i Agnieszką Pawłowską – psycholożkami i miłośniczkami świadomego, skutecznego życia 

PAŹDZIERNIK (21) – rozmowa z Aleksandrą Mrowiec – Architektką Komunikacji

LISTOPAD (21) – rozmowa z Anną Maruszeczko – dziennikarką i autorką podcastu “Wojowniczki i Wojownicy” 


Zostaw mi proszę w komentarzu swoją opinię, który z wywiadów najbardziej przypadł Ci do gustu, odpowiedział na Twoje potrzeby, pomógł rozwiązać jakiś problem. Lub być może sama chcesz rozpocząć drogę publikowania u siebie wywiadów i chciałabyś wiedzieć, od czego zacząć? Pytaj, to nic nie kosztuje, prócz chwili zastanowienia. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments