non profit

#Sercem z FKN!

Świętujemy! 

Wywiady z kobietami (a od bieżącego roku z mężczyznami!!!), spotkania #poranamentora, wyzwanie biegowe pomagające budować wartościowe nawyki i wiedzę, spotkania live oraz kreowanie strategii wzrostu dla kobiet chcących budować swoją niezależność… 

O co chodzi???? 

Wiecie jaki mamy dzisiaj dzień? 

Powinien lać się szampan (chociaż ten przysłowiowy, bo ja nadal działam w antyalkoholowym lobby!), sypać brokat, grać kapela Kool & The Gang z kawałkiem “Celebration”.

Bo mamy 22 lutego – 2 urodziny Fundacji Kobieta Niezależna! 

Od samego początku mam radość tworzyć tę społeczność. Dzięki budowaniu środowiska wzrostu dla kobiet szukających niezależności, poznałam tysiące wspaniałych biografii, które nadają się na oscarowe role.

Każda z nas gra taką rolę w swoim życiu. Każda z nas mierzy się z własnymi wyzwaniami, pokonuje swoje słabości, uczy się siebie.

Prezeską FKN jest Kamila Rowińska, specjalistka od budowania kobiecej niezależności. Wiceprezeską – Anna Cieśla, ekspertka od wychodzenia z tzw.  sytuacji bez wyjścia.

Chcąc uczyć się budowania scenariuszy na życie, warto robić to od kobiet, które wiedzą jakie należy wykonywać kroki, oraz – są dla siebie wzajemnie życzliwe. Wsparcie – to słowo klucz, które otwiera drzwi do skutecznego planowania życia.

Przez te dwa lata poznałam w Fundacji mnóstwo wspaniałych specjalistów (kobiet i mężczyzn), którzy zostawiali swój czas i energię budując struktury tej organizacji. Między wieloma osobami wytworzyły się przyjaźnie i sieci współpracy owocujące wspólnymi biznesami i …. wakacyjnymi wyjazdami!

Fundacja Kobieta Niezależna to dla mnie przestrzeń dzielenia się swoimi talentami i pasją, jaką jest … rozmawianie o ważnych tematach. Każdego miesiąca zostawiam Wam na stronie FKN zapis rozmowy z gościem, który uczy dodawać kolejny pierwiastek do twojej i mojej -> naszej, niezależności.

#Sercem z FKN to hasztag, pod którym na mediach społecznościowych ukrywają się historie tworzone w dobrym, wspierającym środowisku naszej fundacji. Jaka jest Twoja historia pisana wspólnie z FKN? Zostaw swój ślad!

 

Nie wiesz czym jest Fundacja? Przeczytaj artykuł, lub po prostu odwiedź naszą stronę:

Co to jest Fundacja Kobieta Niezależna? 

Fundacja Kobieta Niezależna

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments