Trening kompetencji i mindset – sesje wprowadzające

Cześć!

Zapraszam Cię do premierowego wydarzenia, jakie dla Ciebie przygotowałam. Przez 5 dni będę dzielić się z Tobą wiedzą pomocną w rozbudzeniu w sobie gotowości do pracy nad swoją zawodową przyszłością. Wspaniale, prawda?

Oto szczegóły.

Od poniedziałku (8/11) do piątku (12/11) będę publikować na stronie treści, które mają za zadanie pomóc Ci w określeniu swojego zawodowego celu. Przez pięć kolejnych dni zaproszę Cię do ćwiczeń nad określeniem kompetencji jakie posiadasz, kompetencji jakie musisz mieć aby aplikować o wymarzoną pracę lub rozpocząć własny biznes, określisz też wartości jakimi kierujesz się w życiu, oraz rozpoznasz jakimi torami myślowymi zazwyczaj działasz.

To wydarzenie może mieć premierę tylko JEDYNY RAZ w historii WSZECHŚWIATA, więc zarezerwuj sobie czas i miejsce na trening, który pomoże zmienić Twoje życie!

Te pięć dni to sesje wprowadzające do treningu, jaki ukaże się w sprzedaży pod koniec tego roku! Zobacz szczegóły tego wydarzenia.

Do zobaczenia!

Harmonogram

Poniedziałek (8/11)

8:00
Jakie masz kompetencje?
Czym możesz się pochwalić? Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, aby móc chwalić się tym, co umiesz? Pierwszego dnia treningu dowiesz się, dlaczego mówienie o swoich zaletach pomoże Ci w powiększeniu kręgu osób zainteresowanych Twoimi zdolnościami.

Wtorek (9/11)

8:00
Jakich kompetencji potrzebujesz?
Na szczęście, jesteśmy ludźmi i szukamy rozwiązań. Możemy wykształcić w sobie nowe umiejętności pomocne w pełnieniu zadań o jakich nam się nie śniło. Dzisiaj pomogę Ci zrozumieć, które kompetencje będą Ci potrzebne do tego, aby poprawić swoją zawodową sytuację.

Środa (10/11)

8:00
Jakimi wartościami kierujesz się w życiu?
Zwykle myślimy o tym intuicyjnie. Dzisiaj pomogę Ci poznać wartości, jakimi Ty kierujesz się w swoim życiu. Ta wiedza pomoże Ci lepiej dobierać zadania i planować karierę (i życie osobiste też).

Czwartek (11/11)

8:00
Co o sobie myślisz?
Jakim językiem do siebie mówisz? Ma to znaczenie m.in. dla nastawienia z jakim zabierasz się za wykonywanie zadań. Dzisiaj pomogę Ci zrozumieć jak Twoje nastawienie do siebie wpływa na osiągane przez Ciebie cele.

Piątek (12/11)

8:00
Ile zostało Ci czasu na realizację marzeń?
Na pewno znasz pojęcie "osi czasu". Pomogę Ci określić ile masz przed sobą czasu, aby zrealizować to, na czym naprawdę Ci zależy.

Data

lis 08 - 12 2021
Expired!

Czas

08:00 - 20:00

Koszt

Darmowy

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.