O czym „mówią” Inteligencje Wielorakie? Do czego przyda Ci się ich znajomość? Jak praktycznie możesz wykorzystać swoje zasoby inteligencji? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz już niebawem w serii filmów, jakie przygotowuję dla swoich czytelników. Dzisiaj dzielę się z Wami filmem z podsumowaniem badań prowadzonych w celu napisania pracy końcowej na studiach podyplomowych.

Dowiesz się z niego m.in. czym są inteligencje wielorakie oraz jak wykorzystać swój potencjał. Pomoże Ci to w przyjęciu odpowiedniej postawy, np. względem wykonywanej pracy zawodowej. Inteligencje Wielorakie wg Howarda Gardnera to nieodkryte jeszcze źródło wiedzy o nas samych. Za przyczyną tej teorii będziesz w stanie lepiej zrozumieć siebie i poznać ukryte motywacje, jakie Cię napędzają.

Zapraszam do obejrzenia podsumowania z badań. Korzystając z okazji, serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w mojej ankiecie. To dzięki Wam mogłam zgromadzić ponad 120 unikalnych odpowiedzi poddanych analizie. Jestem Wam za to bardzo, bardzo wdzięczna. Dziękuję!

Skomentuj

Joanna Si! © 2019 All rights reserved.  Polityka prywatności

Przewiń do początku