podcast

Wsłuchaj się w podcast

Bohater w pracy. #Wyzwanie52 (9)

Bohater w pracy. #Wyzwanie52 (9)

To, co chciałam Wam dzisiaj powiedzieć, to przede wszystkim zwrócić Waszą uwagę na to, że jeżeli byliście w dzieciństwie w swojej rodzinie pochodzenia “dziećmi – bohaterami”, to zwrócić uwagę na to, jaką postawę przyjmujecie jako pracownicy. Być może tu jest odpowiedź na Wasze przemęczenie, wypalenie zawodowe, na przysłowiowe “zmęczenie materiału”. 

Biznesplan. #Wyzwanie52 (7)

Biznesplan. #Wyzwanie52 (7)

Co jest istotne – prowadząc swoją firmę przez pięć, dziesięć – więcej lat, dobrze jest robić sobie taki biznesplan i podsumowanie tego, czy dobrze wykonujemy te zadania o których myśleliśmy dziesięć, pięć lat temu. I jakie kierunki obieramy sobie na kolejne lata. 

Po co Ci cel? #Wyzwanie52 (4)

Po co Ci cel? #Wyzwanie52 (4)

Szukałam odpowiedzi, podpowiedzi, żeby nadać większy sens temu, co robię. Zgodnie z myślą biblijną “szukajcie, a znajdziecie”, zalazłam w internecie ciekawą metodę, którą stosują doradcy biznesowi, coachowie czy kreatorzy karier. Dzisiaj chcę Ci o niej opowiedzieć. Koncentruje ona uwagę na celu. Pomaga nam określić cel i drogę, jaka do niego prowadzi. Ten model jest SMART.

Perfekcjonizm vs Mistrzostwo. #Wyzwanie 52 (1)

Perfekcjonizm vs Mistrzostwo. #Wyzwanie 52 (1)

Mistrzami świata zostają ci, którzy realizują cele. Którzy wygrywają kolejny mecz, mają o jeden punkt więcej od swojego rywala, idą do przodu. Nie muszą grać tak przepięknie, tak zaskakująco jak perfekcyjna Brazylia. Realizują cel, i są mistrzami świata.

Czego w 2021 roku nauczył mnie Tony Robbins?

Doświadczenie pracy z liderem, jakim jest Tony Robbins, to wydarzenie nie do przecenienia. Wiem, że efekty tego będę zbierać jeszcze przez wiele długich lat. 

Anna Maruszeczko i ja, czyli … jak budować profesjonalizm – WYWIAD

Anna Maruszeczko jest jak wróżka – spełnia marzenia i daje radość z doświadczenia spotkania. Przeczytaj jak spełniła moje marzenia!

Jak Architektka Komunikacji przekonała mnie do publicznego opowiedzenia o sobie – WYWIAD

Architektka Komunikacji i storytelling – w wywiadzie dla Fundacji Kobieta Niezależna. Przeczytaj i zacznij opowiadać historie!