co i jak?

Strategia “Si!” dopasowana do Ciebie

Tak możemy współpracować.

Jeśli Twoja codzienność to:

  1. opieka nad niesamodzielnym egzystencjalnie członkiem rodziny,
  2. pracujesz jako asystent lub opiekun społeczny,
  3. odczuwasz skutki syndromu DDA / DDD,

to wypalenie energetyczne jest tuż za rogiem!

Zobacz video i prześledź poniższe kroki, które podpowiedzą Ci, jak moje doświadczenie może Ci pomóc zachować równowagę życiową, szacunek dla siebie i znaczących dla Ciebie osób.

“Dum spiro, spero”

Nie zawsze mamy komfort posiadania w swoim otoczeniu wspierające środowisko, nie słyszymy wzmacniających słów, nikt nas nie poklepuje po ramieniu ze słowami otuchy. Niejednokrotnie, wystarczyłaby tylko wysunięta w naszym kierunku pomocna dłoń lub szczery uścisk, który utwierdziłby nas w przekonaniu, że wykonujemy “dobrą robotę”, że nasze życie ma sens i wartość.

Wierzę, że moje doświadczenie opieki nad chorą mamą i wcześniejsze doświadczenie choroby alkoholowej taty, miały większy sens. W lepszy lub mniej spektakularny sposób, dotarłam do miejsca w jakim obecnie jestem. Znam drogę, która mnie tutaj prowadziła i mam w sobie poczucie dumy, że mimo zwątpień, pamiętałam o swoich wartościach, które przyświecały mi przez cały ten czas. Były nimi: wytrwałość, zaufanie swojej intuicji, uszanowanie wrażliwości, poczucie wartości życia, pasja i wiara w piękno życia.

Wykorzystuję teraz tę wiedzę i doświadczenia, aby wzmacniać w trudnych chwilach osoby, które dzielą swoje życie z wymagającymi opieki i troski członkami rodziny lub podopiecznymi.

Wspieram też dorosłe osoby z doświadczeniem dysfunkcyjnej rodziny pochodzenia w budowaniu świadomości wartości własnego życia i budowania kariery zawodowej dającej niezależność i wzmacniającej zdrową pewność siebie.

Dopóki oddychamy, mamy nadzieję na dobro. Bądźmy tym dobrem dla innych.

W czym pomagam?

Jestem pierwszą w Polsce autorką wspierającą osoby z syndromem DDA / DDD w rozwoju ich karier zawodowych i biznesów. 

Moim celem jest wspieranie tych, którzy w obliczu skumulowanych trudności, nie umieją znaleźć rozwiązania. Podpowiadam i pokazuję im ich własne strategie możliwości, które mogą wykorzystać natychmiast do zbudowania swojej kariery i odbudowania swojego poczucia wartości. 

Wspieram też opiekunów osób niesamodzielnych, na drodze poszukiwania niezależności finansowej.

SZCZYPTA WARTOŚCI

“Nie jest ważne, co przytrafia Ci się w życiu. Ważne, jakie nadajesz temu znaczenie.”

ROBERT KIYOSAKI

Chcesz umieć

zamieniać otaczający Cię chaos i zmęczenie w swobodną, pełną pasji i życzliwości codzienność? Poznaj moje trzy propozycje, dzięki którym otrzymasz wsparcie którego potrzebujesz właśnie dziś!

To naprawdę możliwe! Znam wiele osób z biografią dziecka alkoholika, którzy po pierwszych życiowych potknięciach wiodą spełnione i pełne akceptacji życie. To jest też w Twoim zasięgu! Słuchaj moich podcastów i czerp inspirację do zmiany tego, na co masz wpływ. Pokazuję też, jak zmienić negatywne postrzeganie swojego dzieciństwa w potężne zaplecze mogące być dla Ciebie wsparciem w wymagających chwilach.

Jesteś rodzicem, rodzeństwem bądź dzieckiem niepełnosprawnej osoby lub też pełnisz rolę asystenta lub opiekuna osoby niesamodzielnej życiowo? Obawiasz się o swoją zawodową przyszłość lub chcesz wzmocnić swoje poczucie wartości? Zapraszam na live lub webinar. Zapisz się do newslettera, aby nie umknęło Ci żadne spotkanie!

Celem tego całorocznego wzywania jest uwrażliwienie osób z syndromem DDA / DDD na ich własne potrzeby i umiejętność budowania szczęśliwego, spełnionego życia. Poprzez nagrania audio wspieram Cię w szukaniu odpowiedzi zgodnych z Twoimi wartościami, marzeniami i zachęcam do podjęcia odpowiedzialnych decyzji w budowaniu dorosłego, samodzielnego życia.

SZCZYPTA WARTOŚCI

“Jeśli zobaczysz kogoś bez uśmiechu, daj mu swój.”

DOLLY PARTON
kobieta_white

Zapraszam na trening

 

Aby dostarczyć Ci jak najszerszy wachlarz możliwości uczenia się i wzrastania w dorosłej interpretacji doświadczeń dzieciństwa, dzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami z wywiadów, jakie mam przyjemność przeprowadzać z różnych okazji. To właśnie rozmowa jest jedną z uniwersalnych metod terapii i uwalniania emocji, dlatego w Twoim imieniu, pytam znane mi osoby o rozwiązania pomocne w zbudowaniu pięknego i świadomego życia. 

Dzielę się z Tobą również moim doświadczeniem pracy w służbach mundurowych, co może być dla Ciebie pomocne przy odkrywaniu swojej własnej tożsamości i odnajdywaniu pokładów siły i odwagi. 

Czasami nie umiemy odnaleźć się w sytuacji, nie wiemy za które drzwi wejść lub w jakim kierunku iść. A wystarczy się tylko zatrzymać na moment i rozejrzeć, rozwiązanie zawsze jest w zasięgu spojrzenia. 

Zachęcam Cię do wybrania spośród mojej wstępnej oferty rozwiązań te, które w obecnej chwili najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Nie odnajdujesz u mnie nic dla siebie? Napisz wiadomość, być może będę mogła przygotować jakieś rozwiązanie na Twoją miarę, które pomoże też innym członkom naszej społeczności? Możesz do tego celu wykorzystać ten adres e-mail: si@joannasi.pl 

A teraz – zapisz się na listę osób oczekujących na mój mindset i trening kompetencji, nad jakim właśnie dla Ciebie pracuję. O premierze – dowiesz się w pierwszej kolejności! 

 

hope

Zaczynamy!

Mindset i trening kompetencji