network

Pozostańmy w kontakcie

Follow

kontakt@joannasi.pl

FAQ – o to najczęściej mnie pytacie

Kim jestem?

Szczegółowe bio znajdziesz w zakładce “o mnie”.

który trening wybrać jako pierwszy?

Moja oferta to obecnie dwa zagadnienia, które uzupełniają się szczegółowością – nie mniej, mogą one być traktowane jako odrębne szkolenia. Jeśli nigdy wcześniej nie pracowaliśmy razem, polecam Ci zacząć od moich darmowych materiałów – podcastów i webinaru. Później, zdecyduj który temat jest dla Ciebie obecnie ważniejszy: “DDA i kariera” lub “Mój mindset”.

Czy terapię można zastąpić moimi treningami?

Absolutnie nie! Zadaniem terapii jest doprowadzić Cię do wyzdrowienia w kontekście psychicznym. Moim celem jest wzmocnić Twoją świadomość w zakresie umiejętności jakie masz do tego, aby odnosić sukces na płaszczyźnie zawodowej. 

Co konkretnie zmieni się w moim życiu po treningach?

Wypracujesz zmianę myślenia i zachowań, oparte o świadome motywatory Twojego działania. Każda decyzja bierze się z myśli – zaczniesz podejmować bardziej świadome decyzje oraz będziesz budować asertywny styl komunikacji.

Co to jest network marketing?

To szeroko pojęty model biznesu oparty o przedsiębiorczość, budowanie sieci odbiorców i mentoring liderów, którzy osiągnęli sukces. Wg Roberta Kiyosaki, to najlepszy model biznesu na XXI wiek. Dokładniej omawiam go w zakładce “Biznes Network”. Prywatnie powiem, że dla mnie to najbardziej efektywny i efektowny biznes, jaki dotychczas prowadziłam. 

Czy to, czego uczysz, jest prawdą?

W swoich treningach, artykułach, podcastach i wszelkiej działalności edukacyjnej wykorzystuję zawsze (!) wyniki badań naukowych, cytuję praktyków biznesu / psychologów/ pedagogów/ psychiatrów / lekarzy – ogólnie rzecz ujumując – specjalistów w swoich dziedzinach. Korzystam także z własnego doświadczenia naukowego i zawodowego oraz z treningów, w jakich sama brałam udział ucząc siebie proaktywności, przedsiębiorczości i asertywności. Uzyskujesz więc wiedzę jaką zbierałam od najlepszych specjalistów plus moje własne doświadczenie i wskazówki, co osobiście zadziałało w moim przypadku.

tu i teraz

Zaczynamy!

Interesuje Cię współpraca ze mną?