#Wyzwanie52

Celem wyzwania jest wsparcie osób z syndromem DDA na drodze rozwoju ich karier zawodowych i biznesów.

Czy Dorosłe Dzieci Alkoholików wymagają specjalnego wsparcia, języka jakim trzeba do nich mówić?

TAK i NIE.

TAK - ponieważ to, co naturalne dla innych osób, oni muszą we wczesnej fazie swojego zdrowienia filtrować przez nabywaną w dorosłości wiedzę o emocjach, zdrowych reakcjach i asertywności.

NIE - ponieważ nie są oni w chorzy, a jedynie nie posiadają znajomości obiektywnych znaczeń emocji i słów.

Moje autorskie wyzwanie ma im pomóc w zrozumieniu swoich motywacji, kompetencji i wiedzy o własnej sprawczości. Podczas 52 lekcji podpowiadam, na co zwracać uwagę przy modelowaniu swojej ścieżki kariery.

Jestem przedsiębiorcą, a swoje doświadczenie jako DDA przekuwam w wyśniony sukces. Na drogę podążania w kierunku spełniania profesjonalnych marzeń, zapraszam także Ciebie!

Udział w wyzwaniu jest darmowy.

Lekcje z Wyzwania

Być może fakt, że nie możesz wskoczyć na wyższy poziom biznesu lub nie możesz znaleźć pracy, która będzie odpowiadać Twoim kompetencjom, potrzebom lub po prostu będzie sprawiać Ci przyjemność - być może powód tego jest ukryty właśnie w dzieciństwie, że jesteś dzieckiem niewidzialnym. Czyli dzieckiem, które nie umie zostać dostrzeżony przez innych, bo sam siebie nie docenia. 
Wiecie, jak to jest. Tak wysublimowanie potrafimy komuś "dowalić". Nie mówiąc nic negatywnego, potrafimy to tak powiedzieć, żeby zranić. I udało mi się prawie zostać tym idealnym mobberem. W sposób nieoczywisty unikałam tej osoby, deprecjonowałam ją. I zauważcie, pracowaliśmy razem niemal sześć lat, a ja starałam się jej unikać.
Tagged under: ,
To, co chciałam Wam dzisiaj powiedzieć, to przede wszystkim zwrócić Waszą uwagę na to, że jeżeli byliście w dzieciństwie w swojej rodzinie pochodzenia "dziećmi - bohaterami", to zwrócić uwagę na to, jaką postawę przyjmujecie jako pracownicy. Być może tu jest odpowiedź na Wasze przemęczenie, wypalenie zawodowe, na przysłowiowe "zmęczenie materiału". 
Tagged under: ,
TOP